- PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Powrót do przeszłości – zagramy z Turzą Śląską!

Przed naszą drużyną mecz z Unią Turza Śląska. Jest to jakby “powrót do przeszłości” – ponieważ wracamy się do 13 kolejki spotkań!

Przypominamy pierwotnie spotkanie to miało zostać rozegrane 22 października w Turzy Śląskiej. Ze względu na opady deszczu, plac gry nie nadawał się do przeprowadzenia zawodów, a mecz został przeniesiony na 14 listopada do Kluczborka.

Nasz najbliższy przeciwniki w ostatniej kolejce zremisowała 2:2 z Odrą Bytom Odrzański. Unia Turza do tej pory zgromadziła na swoim koncie 18 punktów i plasuje się na 12 miejscu w ligowej tabeli. 

Tak o naszym najbliższym przeciwniku wypowiadał się trzy tygodnie temu trener naszego zespołu Łukasz Ganowicz: Jest to beniaminek, który walczy bardzo mocno o ligowe punkty. Bardzo niewygodny przeciwnik, mających w swoich szeregach dość dużą grupę zawodników doświadczonych. 

Co do naszego zespołu to drużyna w ostatnim meczu pokazała spokojną i dojrzałą grę zwyciężając pewnie Raków II Częstochowa 3:0. Do składu po przymusowej absencji wracają Marcin Przybylski i Dominik Lewandowski, co jeszcze bardziej zwiększy rywalizację w naszym zespole przed jutrzejszym spotkaniem. 

Nasza liga jest nieprzewidywalna co pokazała w ostatniej kolejce drużyna ze Starowic, pokonując zespół Łukasza Piszczka. My jednak oczekujemy dobrego spotkania w wykonaniu biało niebieskich i liczymy na nasze zwycięstwo!

Start spotkania – godzina 17:00!

Do boju MKS!