- PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Trener Tomasz Chatkiewicz o derbach i koszyczku wielkanocnym

Po derbowym meczu z Brzegiem, rozmawialiśmy z trenerem Tomaszem Chatkiewiczem.

Red. Dzień dobry trenerze. „Twierdza” Kluczbork nadal niezdobyta, zgodnie z obietnicą sprzed dwóch tygodni. Prosimy o kilka słów komentarza na temat dzisiejszego meczu.

Tomasz Chatkiewicz: Cieszę się, że nasz „dom” jest niezdobyty. Co do meczu, to drużynę Stali dobrze mieliśmy rozpracowaną. Wiedzieliśmy jak chcemy zagrać, a nasz zespół te założenia wykonał i cieszymy się z wygranej. Niepotrzebne te dwa stracone gole.

Red. Trenerze za dwa tygodnie ponownie będziemy bronić naszego „domu”.

Tomasz Chatkiewicz: Spokojnie nie wybiegamy tak daleko, przed nami mecz w Goczałkowicach i będziemy tam chcieli powalczyć o dobry rezultat.

Red. Chcielibyśmy aby w koszyczku wielkanocnym znalazło się trochę punktów, bo mogą to być dwa, cztery, a najlepiej sześć – gramy jeszcze zaległy mecz 12.04 w Gubinie. Także wyprawy okołoświąteczne mogą być obfite w punkty!

Tomasz Chatkiewicz: też na to liczymy i pracujemy nad tym na każdym treningu aby koszyczek był pełny.