- PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Mocna głowa drogą do ćwierćfinału!

MKS pojechał do Namysłowa powalczyć o pucharowe zwycięstwo. Z tego zadania wywiązał się doskonale, wygrywając 8:0!

Przewaga trzecioligowca nie podlegała dyskusji. Warto nadmienić, że  Start Namysłów swój pierwszy celny strzał oddał dopiero w 2 połowie.
Gospodarzy napoczął już w 6 minucie Krzyśków, oczywiście głową, którą ma niezwykle mocną. Tak komentowali postawę Radosława kibice na stadionie i na FB.

MKS siadł na gospodarzy jak szpak na wiśnię. Gospodarze nie potrafili się odgryźć. W 23’ Mikulski wchodzi w pole karne i jest faulowany. Sam ustawia piłkę na 11 metrze i pokonuje bramkarza Namysłowa. Następnie nasza przewaga jest udokumentowana golami Błaszkiewicza w 27’, Mosia w 31’ i Jóźwickiego w 44’. Pierwsza połowa kończy się prowadzeniem 5:0 dla MKS.

Druga część spotkania, ma podobny przebieg, MKS rozgrywa i próbuje zdobyć kolejne bramki. Gole zdobywają w 53’ Przybylski, a poprawia w 56’ po asyście Marcina – oczywiście mocną głową – Krzyśków. MKS napiera, a gospodarze przerywają nasze akcje faulami. Wielką ochotę na drugiego gola ma Mikulski. Dużą aktywność wykazuje Błędowski, asystuje przy golu w 53’ i sam próbuje zdobyć gola. Wynik zamykamy w 72’, koronkowa akcja MKS, Begar do Przybylskiego, a ten wystawia piłkę Jaworskiemu i mamy 8:0!

Mecz jednostronny i zasłużone zwycięstwo biało-niebieskich! Czekamy na losowanie, które się odbędzie 7 grudnia.

Bramki: 6′ Krzyśków, 23′ Mikulski (karny), 27′ Błaszkiewicz, 31′ Moś, 44′ Jóźwicki, 53′ Przybylski, 56′ Krzyśków, 72′ Jaworski.

Skład: Szpaderski, Szota (46′ Błędowski), Krzyśków, Błaszkiewicz, Napora, Nahrebercki (60′ Nykiel), Lewandowski (60′ Begar),  Moś (46′ Jaworski), Przybylski, Jóźwicki (60′ Zawada), Mikulski

Żk. Jaworski