Gwarek Tarnowskie Góry sobotnim rywalem MKS

Po tygodniowych przygotowaniach piłkarze MKS Kluczbork wracają do walki o ligowe punkty. Już w sobotę zmierzymy się z Gwarkiem Tarnowskie Góry. Początek spotkania o godzinie 15:30. Zapraszamy !

Nasi przeciwnicy w jedenastu spotkaniach zdołali zdobyć 17 punktów. To bilans uzbierany z pięciu wygranych, i z dwóch remisów. Warto nadmienić, że podopieczni trenera Łukasza Ganowicza, byłego zawodnika naszego klubu, a także szkoleniowca naszej drużyny to póki co zespół obcych boisk. Ze wspomnianych pięciu wygranych aż cztery padły na boiskach rywali, a było to w Gorzowie Wielkopolskim ze Stilonem, w Bytomiu, w Nysie i Goczałkowicach Zdrój.

Nasi zawodnicy z kolei póki co jeszcze nie zdołali zdobyć kompletu punktów na własnym boisku i z pewnością będą chcieli to zmienić. Zapowiada się zacięty pojedynek, oby przełamać tą niechlubną passę i wreszcie sprawić własnym kibicom dużo radości. Tak więc do boju, życzymy powodzenia MKS !

W poprzednim sezonie w Kluczborku oba zespoły podzieliły się punktami po remisie 1:1. Wówczas bramkę dla naszej drużyny strzelił Dominik Lewandowski.

Ci którzy nie będą mogli wybrać się na stadion aby wspomóc nasz zespół zapraszamy do wykupienia sobie transmisji ze spotkania na www.live.slaskie.tv.

Bilety w kasach stadionu będą sprzedawane godzinę przed pierwszym gwizdkiem.

sobota 15 września godz. 15:30
MKS Kluczbork – Gwarek Tarnowskie Góry