Przed nami mecz z Odrą Wodzisław Śląski

Przed piłkarzami MKS Kluczbork kolejny ważny sprawdzian. Już w sobotę zmierzymy się przed własną publicznością z Odrą Wodzisław Śląski. Zapraszamy wszystkich na to spotkanie, aby wesprzeć naszych zawodników, a oni z pewnością postarają się nam za to odwdzięczyć. Bądźcie z nami, pierwszy gwizdek o godzinie 17:00. Powodzenia !

Nasi przeciwnicy podobnie jak MKS Kluczbork walczą o pozostanie w III lidze. Obecnie z dorobkiem 34 punktów znajdują się tuż nad strefą spadkową. Biało-niebiescy z kolei mają dwa punkty więcej. Przed nami zatem kolejna potyczka o przysłowiowe sześć punktów.

W ostatniej kolejce Odra przegrała na własnym boisku z Pniówkiem Pawłowice 0:2. MKS Kluczbork z kolei zremisował w Bytomiu na boisku drugiej siły ligi 1:1. Jak będzie tym razem ?

Bilety można jeszcze kupować w internecie na stronie www.bilet.pax.pl. W kasach stadionu będą dostępne od godziny 16:00.

Mecz będzie można również zobaczyć na stronie internetowej: https://live.slaskie.tv

Do zobaczenia na Stadionie Miejskim ! Powodzenia drużyno, dajmy z siebie dużo serducha !