Przegrywamy z Zagłębiem II Lubin 1:3

Przegrywamy z Zagłębiem II Lubin 1:3.

Mimo, że goście utrzymywali się częściej przy piłce to piłkarze MKS Kluczbork wyszli jako pierwsi na prowadzenie. Zieliński otrzymał piłkę po podaniu z lewej strony, potem minął dwóch rywali i uderzył celnie po ziemi w prawy róg.

Tuż przed przerwą goście zdołali wyrównać. Najpierw mieli rzut rożny z prawej strony, a potem po akcji prawą stroną i podaniu w pole karne nogę dostawiał Adamski.

Po zmianie stron w 57 minucie Dudziński przymierzył celnie z rzutu wolnego, a wynik ustalił w końcowych minutach Oko, który dobrze znalazł się w polu karnym po rzucie rożnym z prawej strony.

Warto odnotować, że MKS od 59 minuty grał w osłabieniu, bowiem w krótkim odstępie czasu dwie żółte kartki obejrzał Zieliński.

Skrót meczu na naszym YT

➡ MKS Kluczbork – Zagłębie II Lubin 1:3 (1:1)

Bramki: Zieliński 29 – Adamski 44, Dudziński 57, Oko 86
MKS: Grzesiak, Szota, Błaszkiewicz, Mucha, Zieliński, Krzyśków (Paradowski 80), Przybylski (Nemtinow 69), Nahrebecki, Jóźwicki (Nykiel 69), Lewandowski (Moś 74), Gajda (Jaworski 69)