Zapowiedź meczu z liderem

Już w środę MKS Kluczbork wybiegnie ponownie na boisko aby przed własną publicznością rozegrać pierwszy z dwóch przełożonych meczów. Naszym rywalem będzie Zagłębie II Lubin.

Nasi przeciwnicy są na pierwszej pozycji w tabeli z dorobkiem 51 punktów. Aż piętnaście razy wygrywali, sześć razy dzielili się punktami z rywalem, a tylko dwa razy zostali pokonani. Te liczby robią wrażenie, a w konfrontacji z nami są murowanym faworytem do zwycięstwa. MKS Kluczbork jak w walce Dawida z Goliatem będzie starał się powalczyć o niespodziankę, a ma mu w tym pomóc własny obiekt, ambicje i pomoc sympatyków na trybunach.

Zapraszamy wszystkich na to spotkanie. Pierwszy gwizdek o godzinie 17:00. https://live.slaskie.tv tradycyjnie przeprowadzi relację ze spotkania.

Bilety można kupować jeszcze online na www.bilet.pax.pl. W kasie będą dostępne od godziny 16:00.

W środę oprócz naszego spotkania rozegrane będą jeszcze dwa inne mecze. Nasz kolejny rywal, z którym zmierzymy się w sobotę – Gwarek Tarnowskie Góry zagra z Lechią Zielona Góra. Rezerwy Miedzi Legnica podejmą LKS Goczałkowice Zdrój. Wszystkie spotkania o godzinie 17:00.