Zapowiedź meczu MKS – Lechia

Nikt nie spodziewał się, że przerwa z ligową piłką piłkarzy MKS Kluczbork będzie trwała tak długo. Ze względu na warunki atmosferyczne Biało-niebiescy zmuszeni byli do przełożenia dwóch spotkań, które teraz odbędą się w środku tygodnia. Chyba nic nie stoi na przeszkodzie aby w sobotę ponownie wybiec na boisko.

Naładowani, głodni gry zawodnicy naszego klubu powalczą o komplet punktów z Lechią Zielona Góra. Początek spotkania o godzinie 15:00. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do wspólnego spędzenia Wielkiej Soboty. ⚽????

Lechia to nasz bliski sąsiad w tabeli. Oddziela nas jedynie zespół Karkonoszy, który w piątkowe popołudnie zremisował na wyjeździe z Odrą Wodzisław Śląski 1:1. Oba zespoły walczą o utrzymanie, a w pierwszym spotkaniu w Zielonej Górze było 2:0 dla naszych rywali. Pora wziąć rewanż za tamtą konfrontację.

Jeśli ktoś z różnych powodów nie będzie mógł wstawić się na stadionie ma możliwość obejrzenia meczu na www.live.slaskie.tv

Oprócz wspomnianego spotkania Karkonoszy, w piątek odbył się również mecz Foto Higiena Gać z rezerwami Zagłębia Lubin, który zakończył się wygraną lidera, który komplet punktów zapewnił sobie dopiero w 90 minucie po rzucie karnym.