Zapowiedź spotkania Rekord – MKS

Po dwóch tygodniach przerwy piłkarze MKS Kluczbork wracają do zmagań ligowych. Już w sobotę zagrają na wyjeździe z Rekordem Bielsko-Biała. Pierwszy gwizdek o godzinie 16:00.

Wiosna póki co nas nie rozpieszcza. Chaotyczna pogoda sprawiła, że klub w minioną sobotę przełożył spotkanie z liderem – rezerwami Zagłębia Lubin. Nowy szkoleniowiec Kamil Socha dostał zatem od losu więcej czasu na poznanie drużyny i wprowadzenie poprawek po derbowej przegranej w Brzegu 0:1.

Planowo grali nasi przeciwnicy, którzy przegrali z kolei na wyjeździe z Pniówkiem Pawłowice 2:3. Warto dodać, że w tym meczu w roli trenera Pniówka zadebiutował były szkoleniowiec Biało-niebieskich – Jan Furlepa. Również podobnie udanego debiutu życzymy zatem naszemu nowemu trenerowi.

Rekord na wiosnę rozegrał już cztery spotkania. Dwa zakończyły się podziałem punktów. Dwukrotnie musieli również uznać wyższość rywali.

Sobotnie spotkanie będzie można obejrzeć w internecie na kanale Youtube Rekordu Bielsko-Biała. Transmisja rozpocznie się przed godziną 16:00.

Zapraszamy do oglądania, a naszym zawodnikom życzymy powodzenia w sprawieniu niespodzianki z wyżej notowanym rywalem. Do boju i do ostatniego gwizdka sędziego ! Walczyć Kluczbork walczyć !