- PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Jedziemy zrealizować swoje marzenia!

Liga nabiera rozpędu, a do tego dzieją się w niej ciekawe rzeczy! Po ostatnim wyjazdowym zwycięstwie, tym razem będziemy szukać punktów w Turzy Śląskiej!

Dzisiejsze spotkanie ma dla nas ogromne znaczenie, bo jeśli wygramy ten mecz to zmniejszymy dystans do Rekordu na 2 punkty, który zremisował wczoraj z Odrą Bytom Odrzański. Swój mecz na trudnym terenie w Pawłowicach rozgegra również zespół Śląska i każdy scenariusz po tej kolejce jest możliwy.

My również zdajemy sobie sprawę, że udajemy się na trudny teren, bo w Turzy punkty pogubiło już wiele zespołów, choćby obecny lider Rekord. 

Do tego nasz dzisiejszy rywal jest na 15 miejscu i z dorobkiem 31 punktów ma tylko dwa oczka przewagi nad spadkowym miejscem. Trzeba też spojrzeć na tabele 2 ligi, gdzie o byt walczą dwie drużyny z naszego makroregionu.

Zapowiada się dziś spotkanie walki i łatwo o punkty nie będzie, bo taka jest ta liga. W jakim zestawieniu zaprezentuje się nasz zespół, czym będziemy starali się zaskoczyć naszego przeciwnika, o tym przekonamy się już od 17:30.

Do boju MKS!