Nowy piłkarz dołączył do zespołu MKS Kluczbork

Nowy piłkarz dołączył do zespołu MKS Kluczbork.

Urodzony w Ukrainie Jewhenij Serhijowycz Nemtinow związał się z naszym klubem do końca obecnego sezonu.

Pomocnik to wychowanek Szkoły Piłkarskiej Monolit Illicziwśk oraz Bukowyna Czerniowce, barwy których bronił w juniorskich mistrzostwach Ukrainy (DJuFL).

Wiosną 2013 roku rozpoczął karierę piłkarską w mołdawskiej drużynie Nistru Otaci, a w październiku 2013 zadebiutował w barwach Bukowyny. W styczniu 2015 przeszedł do Illicziwca Mariupol. W czerwcu 2015 podpisał kontrakt z Dynamem Kijów, w którym grał w drugiej drużynie klubu.

W lipcu 2016 po rozwiązaniu Dynama powrócił do Bukowyny. W styczniu 2017 został piłkarzem klubu Inhułeć Petrowe. Po pół roku znów wrócił do Bukowyny. W lipcu 2018 został zaproszony do zespołu Polissia Żytomierz.

Jewhenij Serhijowycz Nemtinow zagrał również w młodzieżowej reprezentacji Ukrainy U-20.

Witamy w Kluczborku i życzymy powodzenia !