- PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Nie chwyciliśmy wyciągniętej ręki od rywali!

Z trudnego terenu wywozimy tylko jeden punkt, a gola straciliśmy w doliczonym czasie gry!

Początek meczu lepiej ułożył się dla gospodarzy, którzy za sprawą Michała Gałeckiego objęli prowadzenie w 15 minucie. Nasz zespół zareagował rewelacyjnie bo wyrównanie padło już w 17 minucie. Autorem gola dla naszej ekipy był Dawid Wojtyra. W 23 minucie było już 1:2, a prowadzenie dał nam Patryk Tuszyński. Przy wyniku 1:2 zakończyła się pierwsza część meczu.

Druga część meczu dominowała walka z gospodarzami, a nam zabrakło trochę spokoju w kilku sytuacjach. Zdeterminowani gospodarze doprowadzili do wyrównania w doliczonym czasie gry. Piłka wrzucona w nasze pole karne, powstało zamieszanie, a piłka za sprawą Piotra Strączka znalazła drogę do naszej bramki. Szalę zwycięstwa na naszą korzyści mógł przechylić jeszcze Michał Płonka, ale nie weszło.

Wyniki ułożyły się pod nas, ale my nie potrafimy po raz kolejny wykorzystać potknięć rywali. Walczymy dalej i teraz kolejny trudny sprawdzian w Pawłowicach, ten mecz już w sobotę.

Trener Łukasz Ganowicz: Gorzki remis, po bardzo ciężkim meczu.Bardzo dużo walki w powietrzu i takiej boiskowej bijatyki. Straciliśmy dziś dwa bardzo ważne punkty, ale walczymy dalej. Mimo remisu muszę drużynę pochwalić za determinację, zaangażowanie i walkę… niestety nie zawsze to daję zwycięstwo. W tej rundzie drużyna pokazuje, że ma swoje DNA walczy cały czas ,wspiera się i nie odpuści do ostatniej minuty w tym sezonie , to podejście jest bardzo budujące.

Unia Turza Śląska – MKS Kluczbork 2:2 (1:2)
Bramki: 1:0 Gałecki – 15., 1:1 Wojtyra – 17., 1:2 Tuszyński – 23., 2:2 Strączek – 90.