Przed nami kolejny sparing

Już w sobotę rozegramy kolejny mecz kontrolny. Tym razem naszym przeciwnikiem będzie rozpędzona Polonia Nysa, która na wiosnę będzie starała się utrzymać przewagę nad resztą stawki aby następnie po rocznym spadku wrócić do III ligi.

Póki co Polonia po 17 kolejkach ma na koncie 42 punkty. Przewaga nad Ruchem Zdzieszowice i Polonią Głubczyce wynosi osiem punktów, ale trzeba dodać, że te dwa zespoły mają jeszcze o jeden mecz mniej rozegrany.

Nasi piłkarze zeszli z boiska ze sztuczną nawierzchnią i przenieśli się na trawiastą murawę. Spotkanie z Nysą odbędzie się w sobotę o godzinie 11:00, planowo na boisku KKS.

Do pierwszego meczu o stawkę w Pucharze Polski na szczeblu naszego województwa zostały praktycznie już tylko dwa tygodnie. Dokładnie 5 marca zmierzymy się na wyjeździe z Ruchem Zdzieszowice. Zmagania w lidze rozpoczniemy tydzień później wyjazdowym spotkaniem z rezerwami Górnika Zabrze.

sobota godz. 11:00 KKS
MKS Kluczbork – Polonia Nysa