MKS Kluczbork zagra w Gorzowie Wlkp.

Przed zawodnikami MKS Kluczbork ostatni mecz wyjazdowy tej rundy. Już w sobotę zagramy w Gorzowie Wielkopolskim z tamtejszą Wartą. Pierwszy gwizdek o godzinie 13:00.

To będzie mecz o sześć punktów dla dwóch drużyn sąsiadujących w ligowej tabeli. Zarówno Warta jak i MKS Kluczbork znajdują się obecnie w strefie spadkowej. Więcej punktów zdobył MKS, który po 15 spotkaniach ma ich na koncie dwanaście. Nasi przeciwnicy mają uzbieranych siedem punktów i tylko jeden raz w tej rundzie schodzili z boiska strzelając więcej bramek niż ich przeciwnicy. Najgorsi nie oznacza jednak że najsłabsi, bowiem podopieczni trenera Mykoła Dremluka będą chcieli pokazać się swoim kibicom z dobrej strony w tym ostatnim meczu tej rundy na własnym boisku.

W ostatniej kolejce MKS Kluczbork przegrał na własnym boisku z rezerwami Miedzi Legnica 1:3. Warta z kolei zremisowała w Pawłowicach 0:0. Oba zespoły zmierzyły się ze sobą w poprzednim sezonie. Wówczas MKS wygrał 2:1, a po bramce strzelali nieobecni już w klubie Filip Latusek oraz Bartosz Włodarczyk.

Transmisja NA ŻYWO z meczu w systemie PPV z komentarzem autorstwa Sławek Wesołowski na www.wartagorzow.ppv-stream.pl (12 zł).