PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Wysoka porażka w Lubinie

MKS Kluczbork przegrał z rezerwami Lubina 1:4. Jedyną bramkę dla Biało-niebieskich strzelił Marcin Przybylski.

Spotkanie rozpoczęło się od szybko straconej bramki z rzutu wolnego. Dokładniej w 4 minucie celnie przymierzył Dudziński. Nasi zawodnicy odpowiedzieli w 22 minucie, kiedy swoją trzecią bramkę w tym sezonie strzelił Marcin Przybylski. Niestety gospodarze byli bardzo skuteczni i wszystkie nadarzające się okazje zamienili na bramki. Przed przerwą dwa trafienia dołożył Kusztal.

Po zmianie stron MKS ruszył do odrabiania strat, jednak to miejscowi przeprowadzili w 66 minucie skuteczną kontrę ustalając wynik spotkania. Do bramki strzeżonej przez Grzesiaka trafił Hanc.

Zagłębie II Lubin – MKS Kluczbork 4:1 (3:1)

Bramki: Dudziński 4, Kusztal 32, 40, Hanc 66 – Przybylski 22

MKS: Grzesiak, Staszkiewicz (Szaniec 70), Błaszkiewicz, Leśniak, Paradowski, Nykiel (Skibiński 77), Zieliński (Szalek 71), Woźniak (Chmielowiec 77), Moś, Glinka (Jaszczyk 70), Przybylski