Ostatnia kolejka w sobotę o 15:00

Przed nami ostatnia kolejka w tym sezonie. MKS Kluczbork pojedzie na mecz z Pniówkiem Pawłowice.

Wszystkie sobotnie spotkania rozegrane zostaną w ekstremalnych warunkach przy pełnym słońcu w najbardziej upalnej części dnia o godzinie 15:00. To ze względu na jutrzejszy mecz reprezentacji Polski na Mistrzostwach Europy. Wszystkie spotkania w lidze zostały przełożone z godziny 17:00. Polska zagra z Hiszpanią o godzinie 21:00.

Pniówek Pawłowice zajmuje czwartą lokatę w tabeli i bez względu na wynik konfrontacji z MKS Kluczbork podopieczni trenera Grzegorza Łukasika zachowają to miejsce na koniec sezonu. MKS Kluczbork zajmuje 13 pozycję z dorobkiem 41 punktów i ma już zapewnione utrzymanie. Klub walczy jednak o wysokie, premiowane miejsce w klasyfikacji Pro Junior System, dlatego spodziewamy się, że trener Tomasz Kazimierowicz ponownie wystawi do gry naszych młodzieżowców.

W pierwszym spotkaniu dwóch zespołów w Kluczborku lepszy okazał się Pniówek, który wygrał 3:0. W poprzednim sezonie w Pawłowicach miejscowi wygrali 2:0. Taki sam wynik padł również dwa lata temu.

W tabeli już jest wszystko jasne. Ruch Chorzów wygrał i awansował do II ligi. Miejsca spadkowe zajęli: Polonia Stal Świdnica, Polonia Nysa, ROW Rybnik i Foto-Higiena Gać.

Początek meczu w Pawłowicach o godzinie 15:00.