Polonia Stal Świdnica przyjedzie do Kluczborka

Kolejnym rywalem zawodników MKS Kluczbork będzie beniaminek III ligi – Polonia Stal Świdnica. Nasi przeciwnicy zajmują ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem dziesięciu punktów. W tej klasie rozgrywkowej każdy może wygrać z każdym, a o końcowym sukcesie decyduje również dyspozycja dnia. Dlatego podopieczni trenera Jana Furlepy nie mogą w żaden sposób zlekceważyć swoich rywali, bo statystyki nie przemawiają za żadną ze stron.

Świdnica w ostatniej kolejce przegrała 0:3 z Wartą Gorzów Wielkopolski, a tydzień wcześniej 0:3 z Ruchem Chorzów. Takim samym stosunkiem bramkowym pokonani zostali również nasi zawodnicy, którzy musieli uznać wyższość rezerw Górnika Zabrze. Po dwóch kolejkach na wiosnę biało-niebiescy mają zatem na koncie remis (z LKS Goczałkowice Zdrój) i porażkę.

Oba zespoły zmierzyły się już ze sobą w obecnym sezonie. W Świdnicy lepsi okazali się piłkarze MKS Kluczbork, którzy dzięki bramce Bartosza Włodarczyka i Norberta Jaszczaka wygrali 2:1.  Do dyspozycji trenera po żółtych kartkach i meczowej absencji wracają wspomniany Norbert Jaszczak i Kamil Nykiel. Obaj opuścili mecz z Górnikiem II Zabrze.

Spotkanie zaplanowano w sobotę o godzinie 14:30. Niestety w dalszym ciągu bez udziału kibiców, jednak mecz będzie można oglądać za pośrednictwem naszego medialnego partnera live.slaskie.tv

MKS Kluczbork – Polonia Stal Świdnica sobota 20 marca 14:30