PIERWSZA DRUŻYNA

MKS szykuje się na mecz w Gorzowie Wielkopolskim

Opadły już emocje po występie biało-niebieskich przeciwko Ruchowi Chorzów. W ostatni wtorek nasza drużyna powróciła do zajęć, a celem rozpoczętego mikro-cyklu treningowego jest najdalszy w rozgrywkach wyjazd do Gorzowa Wielkopolskiego, na starcie z Wartą, 22 sierpnia. To pierwszy z dwóch meczów, które nasz trzecioligowiec rozegra poza Kluczborkiem. Tydzień później MKS-iacy zmierzą się z Foto-Higieną Gać.

Plan szkoleniowy na ten tydzień zakłada jak zwykle standardowe “czynności” przygotowawcze. Trener Jan Furlepa powrócił już do sobotniego starcia z “Niebieskimi” i omówił główni bolączki hitu sezonu. Aktualną formę najbliższego rywala, to znaczy Warty, podobnie jak taktyka na to spotkanie zaprezentowana zostanie w piątek, po czym cały zespół uda się na płytę główną Stadionu Miejskiego.

W środowe popołudnie nasi chłopcy przejdą odnowę biologiczną, w czwartek trenować będą na KKS-ie. Wyjazd do Gorzowa ruszy już o 9.30. W trasie, w grill-barze w Kotulinie Górskim, spożyty zostanie obiad zaś pierwszy gwizdek zawodów na gorzowskim stadionie wybrzmi o godzinie 17.00.