Paweł Baraniak dalej z MKS-em

Przez najbliższy sezon rozgrywkowy barwy MKS-u Kluczbork będzie nadal reprezentował Paweł Baraniak. 27-letni pomocnik na Sportową 7 powrócił zimą z RKS-u Radomsko. Powrócił, ponieważ popularny “Baranek” grał już w Kluczborku kiedy nasza drużyna w sezonie 2017/2018 występowała w 2 lidze.

Próbkę swoich aktualnych umiejętności nasz pomocnik dał na razie tylko podczas jedynego w tym roku meczu ligowego z Ruchem Zdzieszowice, w którym zagrał pełne 90 minut. Ma też na swoim koncie gola z tym samym rywalem, kiedy MKS tydzień wcześniej przy Rozwdzkiej w pucharze wojewódzkim 1:2. To kolejna dobra wiadomość, ponieważ zawodnik celuje w podstawowy skład naszego trzecioligowca i powinien być wartością dodatnią całego zespołu. “Połamania”!