AKADEMIA PRZYPIĘTY

Akademia MKS Funball Kluczbork przetestuje młodych piłkarzy

Każdy, kto czuje w sobie to “coś” i chce zostać profesjonalnym piłkarzem, dostanie okazję sprawdzenia swoich możliwości. Serdecznie zapraszamy na bezpłatne testy motoryczne i piłkarskie do Akademii Piłkarskiej MKS Funball Kluczbork!

Sprawdzian skierowany jest do zawodników w wieku 13-19 lat, tych z pola i bramkarzy. – Każdy zgłoszony zawodnik weźmie udział w testach motorycznych na najdokładniejszym sprzęcie na świecie, czyli Smart Jump oraz Smart Speed (na tym sprzęcie testowany był sam Cristiano Ronaldo), a także w testach piłkarskich przy użyciu technologii Catapult GPS – lidera technologii GPS na świecie. Dodam, że w najbliższym sezonie sezonie w Akademii będziemy szkolić z wykorzystaniem rocznego programu dla każdej kategorii wiekowej, stosowanym w angielskiej Premier League. To niepowtarzalna szansa na rozwój dla młodych piłkarzy – zachęca do udziału Karol Bortnik, wiceprezes MKS-u Funball.

Testy odbędą się 24 sierpnia (sobota) na boisku Kampusu Wojewódzkiego Stobrawa w Kluczborku (boisko KKS), przy ul. Sportowej 7, o godzinie 10.00. Zapisy i rezerwacja miejsc odbywa się pod numerem telefonu: 665 552 124. Serdecznie zapraszamy!