PIERWSZA DRUŻYNA

Drugoligowcy na remis w meczu kontrolnym

Biało-niebiescy zremisowali w kolejnym sparingu, który w samo południe odbył się w Bełchatowie. Prowadzenie dał gospodarzom po indywidualnej akcji i pięknym uderzeniu w okienko Patryk Rachwał.

Nasi chłopcy wyrównali w drugiej połowie. Faul na Pawle Baraniaku i jedenastkę dla naszej drużyny na bramkę zamienił Kamil Nitkiewicz. Chwilę wcześniej GKS mógł podwyższyć wynik, lecz dobrej okazji nie wykorzystał Robert Chwastek i obił jedynie prawy słupek.

Trener Jan Furlepa obejrzał tym razem pięciu nowych zawodników, w tym trzech po raz pierwszy. Niebawem dowiemy się ilu z nich zostanie w Kluczborku i kto weźmie udział w tygodniowym zgrupowaniu naszej drużyny.

Następną grę kontrolną MKS rozegra już w najbliższą środę. W przerwie obozowych zajęć dojdzie do spotkania z Ruchem Zdzieszowice. Reprezentanta 3 ligi gościć będziemy w środę, 24 stycznia, o godzinie 17.00

Sparing: GKS Bełchatów – MKS Kluczbork 1:1 (1:0)

Bramki: 40' Patryk Rachwał – 59' Kami Nitkiewicz (karny)

GKS (skład wyjściowy): Lenarcik – Kogut, Michalski, Górski, Szubertowski – Rachwał, Ryszka – Peda, Pietroń, Ciarkowski – Giel.

MKS: Kleemann (46. Majchrowski) – zawodnik testowany (46. Skoczylas), zawodnik testowany II (46. Gierak), Nakrośius (46. Brodziński), Reisch (46. Nitkiewicz) – Baraniak (46. Wasser), Nykiel (46. Glanowski), Deja (46. Bodziony), Fedota (46. zawodnik testowany III), Kubiak (46. Lewandowski) – zawodnik testowany IV (46. zawodnik testowany V).

Trening indywidualny: Orłowicz, Niemczyk, Zieliński, Kojder, Górkiewicz.

Zdjęcie: Lekki uraz w sparingu z Agroplonem Głuszyna wyeliminował z gry w Bełchatowie Tomasza Górkiewicza.

fot. /mkskluczbork.pl