Bez kategorii

MKS – Chrobry: Trenerski dwugłos

Zacząłem swoją pracę od pucharu i jadąc tutaj była przed nami jakaś niewiadoma. Mecze pucharowe rządzą się swoimi prawami, zawsze ciężko się grało i musieliśmy się namęczyć. Wykorzystaliśmy swoje sytuacje i ułożyliśmy sobie mecz. Warunki do grania nie były idealne, ale takie same dla obu drużyn. Ciężko się stało, a co dopiero grało. Nie był to lekki, łatwy i przyjemny mecz. Drużna Kluczborka postawiła się. Jestem w miarę zadowolony, wygraliśmy 3:0 – opiniował występ swoich podopiecznych trener Gości Gregor Niciński.

Trener Andrzej Konwiński docenił postawę rywala: – Gratuluję Grzegorzowi zwycięstwa i życzę powodzenia w kolejnej rundzie Pucharu Polski. Widać było jaki potencjał drzemie w drużynie gości i z tym potencjałem musieliśmy się zderzyć. My jesteśmy na zupełnie innym etapie budowania zespołu, przed nami bardzo dużo pracy i ten mecz pokazał jak wiele ciekawego materiału mamy do analizy. W pucharze już nie gramy i od przyszłego tygodnia będziemy skupiać się na lidze. Liczę też na powrót tych zawodników, którzy w dzisiejszym meczu nie mogli wystąpić, żeby pojechać na pierwszy z mecz z Jastrzębiem w pełnym zestawieniu.

Relacja: http://mkskluczbork.pl/news/article/pucharowe-prezenty-mks-kluczbork-chrobry-glogow-0-3.

fot. (http://mkskluczbork.pl)