- PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Zostań “sponsorem” MKS-u Kluczbork – podaruj nam 1,5% swojego podatku!

Szanowni Kibice,

Czy wiecie, że macie moc zmieniania świata zaledwie kilkoma kliknięciami? Tak, to możliwe poprzez przekazanie 1,5% swojego podatku na cele charytatywne. Dlatego w tym roku prosimy Was o wsparcie naszego klubu poprzez przekazanie tego procentu.

Wasze wsparcie pomoże nam w dalszym rozwijaniu naszej drużyny, inwestowaniu w lepszy sprzęt treningowy oraz w organizacji różnorodnych wydarzeń dla kibiców. Każdy grosz, który przekażecie, przyczyni się do osiągnięcia naszych wspólnych celów i marzeń.

Aby przekazać 1,5% podatku na rzecz naszego klubu, wystarczy wypełnić odpowiedni formularz PIT i wpisać numer KRS naszej organizacji. Numer KRS oraz wszelkie niezbędne informacje znajdziecie na naszej stronie internetowej.

Dziękujemy Wam za zaufanie i wsparcie, które okazujecie nam każdego dnia. Razem możemy osiągnąć naprawdę wielkie rzeczy!