- PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

W poszukiwaniu punktów ruszamy w góry-Tarnowskie Góry

Po pełnym emocji meczu z liderem, już na spokojnie i skoncentrowani ruszymy w sobotę na mecz z Gwarkiem Tarnowskie Góry! Będziemy chcieli potwierdzić tam swoją dobrą dyspozycję i przywieźć do Kluczborka 3 punkty!

Nasz najbliższy przeciwniki, jest nam bardzo dobrze znany, a jeszcze bardziej ich trener Łukasz Ganowicz. Człowiek z wielką charyzmą, który zawsze chce wygrywać. Szykujemy się na bardzo wymagającego przeciwnika, jednak jesteśmy dobrej myśli.

Na jesień w Kluczborku ulegliśmy naszemu najbliższemu przeciwnikowi 1:2, czas na rewanż!

Gwarek swoje ostatnie ligowe spotkanie zremisował z Rekordem Bielsko-Biała 1:1 i z dorobkiem 39 punktów zajmuje 7 miejsce w ligowej tabeli.

Natomiast nasz zespół ma tych punktów 38, czyli o jeden mniej, zapowiada się emocjonujący mecz. W naszych chłopakach siedzi jeszcze zapewne sportowa złość po czemu z liderem i będziemy chcieli pokazać swoją wartość!

Mecz w sobotę w Tarnowskich Górach o godzinie 17:00!

Mecz poprowadzi pan Tomasz Tatarzyński (małopolski ZPN)