- PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Jutro zagramy z liderem

Już jutro na Stadionie Miejskim będziemy gościć lidera naszej dywizji, Polonię Bytom. Nasi goście to wielokrotny medalista mistrzostw Polski, jednak obecnie obie drużyny grają na tym samym poziomie ligowym i wygrać może każdy.

Na jesień w Bytomiu przegraliśmy 2:0, tracą gole w końcówce meczu. Nie będziemy spekulować jakie mamy szanse w jutrzejszym meczu, bo w tej lidze wygrać można z każdym. Decyduje dyspozycja dnia i szczęście.

W zeszłym tygodniu nasi goście na  pokonali Lechię Zielona Góra 1:0. Na swoim koncie mają 62 punkty i przewodzą w stawce kandytatów do awansu szczebel wyżej.

Nasz zespół ostatnie ligowe spotkanie również wygrał z wiceliderem i to na ich ternie 1:0. To pokazuje, że w jutrzejszym meczu może być różnie. Napewno nastawiamy się na walkę i będziemy chcieli zrobić kolejną niespodziankę. Obecnie nasz zespół z dorobkiem 38 punktów zajmuje 7 miejsce w tabeli.

To tak w skrócie, bo nasze spekulacje na nic się zdadzą, a o końcowym wyniku zdecyduje to co na boisku. My sobie życzymy…, no nie zapeszajmy i zapraszamy na stadion.

Zapraszamy wszystkich kibiców na Stadion Miejski, zaczynamy o 17:00!

Do boju MKS!