- PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Wracamy do Kluczborka, zagramy z Lechią Zielona Góra

Po zwycięskim meczu w ostatnich minutach z Wartą Gorzów, wracamy do Kluczborka. Będziemy chcieli odbudować naszą “Twierdzę” i wygrać ten mecz!

“Każdy mecz jest inny i zobaczymy jak będzie w kolejnym spotkaniu. Oczywiście będziemy walczyć o trzy punkty” – to są słowa wypowiedziane po ostatnim meczu przez Marcina Przybylskiego. Zgadza się, każdy mecz jest inny, my jednak chcemy w tym meczu zgarnąć trzy punkty i dać radość naszym fanom!

Lechia Zielona Góra z dorobkiem 41 punktów, zajmuje piąte miejsce w ligowej tabeli. Gra z tym zespołem to gwarantowane emocje. Nasi goście to uczestnik obecnej edycji finału Fortuna Puchar Polski, zatrzymała ich w 1/4 finału Legia Warszawa. Ostatne ligowe spotkanie, Lechia przegrała na własnym terenie z gorzowskim Stilonem 1:3.

Biało-niebiescy w poprzedniej kolejce wygrali swoje spotkanie z inną drużyną z Gorzowa – Wartą. Finałową akcję rozpoczął i zakończył Marcin Przybylski. Cenne trzy punkty przyjechały do Kluczborka, a my umocniliśmy się w środku tabeli.

Zapraszamy wszystkich na stadion Miejski, w sobotę 29 kwietnia, o godzinie 16:00! Wspomóżmy naszych chłopaków dopingiem!

Zawody jako sędzia główny poprowadzi pan Grzegorz Jabłoński (MZPN)

Do boju MKS!