- MŁODZIEŻ PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

JUNIORZY STARSI WYGRAWAJĄ W JEŁOWEJ 4 : 1

Swoje granie w Opolskiej Lidze Juniora Starszego zainaugurowali piłkarze MKS Kluczbork! Rozpoczęli od zwycięstwa 4 : 1!

Była to druga kolejka w Lidze Juniora, ale nasi chłopcy w pierwszej pauzowali po wycofaniu się zespołu z Głubczyc. Do Jałowej jechaliśmy po 3 punkty i tak też się stało.

W swojej lidze zagrał Tomek Mirowski, który ustrzelił hattricka! Czwartego gola dla MKS-u dołożył Bartek Moś. Asysty przy golach zaliczyli: dwie Adrian Pacholak, po jednej Kuba Krawczyk i Paweł Woźnik.

Mecz nie był łatwy, a gospodarze byli bardzo wymagający. Wynik może zmylić, rezultat do przerwy mówi sam za siebie. W drugiej połowie jednak wyszliśmy bardziej zmotywowani i dołożyliśmy 3 gole, a mogliśmy wygrać jeszcze wyżej. Postawa moich chłopaków może cieszyć – relacjonował Trener Dariusz Surmiński.

Skład: Dziwiński – Tabisz, Wieteski, Kocowicz, Noga, Filarski, Mirowski, Woźnik, Pysk (46′ Krawczyk), Czysty (37′ Magdziarek – 63′ Moś), Pacholak

Wynik: LZS Steru Strat Jełowa 1 : MKS Kluczbork 4 (1 : 0)

Następny mecz rozegramy 25.03 o godzinie 11:00 z MKS Gogolin. Na który serdecznie Państwa zapraszamy!