- PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Gra kontrolna nr 4 – kluczborska sinusoida.

To, że mecz trwa 90 minut i koncentrację trzeba zachować do ostatniego gwizdka arbitra wie każdy. Na szczęście to tylko sparing. Przegrywamy z Gwarkiem tarnowskie Góry 6:3!

MKS tej zimy musi dużo  podróżować. Tak było i tym razem, gościliśmy jak się okazało na mało gościnnym terenie w Tarnowskich Górach.

Do przerwy nic nie zapowiadało takiego obrotu sprawy. Po golach Zawodnika Testowanego i nowego w drużynie Kamila Lewandowskiego, prowadziliśmy 2:0. Ta połowa była w naszym wykonaniu bardzo dobra. Pełna kontrola gry, dwa gole po naszej stronie, choć spokojnie mogliśmy dołożyć jeszcze przynajmniej dwa trafienia – relacjonował trener Michał Honc.

Druga część spotkania to już zupełnie inna bajka. Zdecydowana dominacja Gwarka i mega skuteczność drużyny z Tarnowskich Gór. W drugiej części meczu zjechaliśmy momentalnie w dół i straciliśmy sześć bramek! Strata sześciu goli w jednej połowie, to jak na trzecioligowca nie przystoi – skomentował Trener Michał Honc. Dodał również –  mamy obszerny materiał do analizy. Wyciągamy wnioski i dalej do przodu!

My wierzymy w nasz zespół, że pokaże swoją wartość w meczach o stawkę – to już 25 lutego ze Stalą Brzeg.

 

Wynik: Gwarek Tarnowskie Góry 6 – MKS Kluczbork 3

Do przerwy: 0:2, gole dla MKS zawodnik testowany i Kamil Lewandowski, w drugiej połowie Marcin Przybylski.

Skład: Szpaderski – Błędowski -Błaszkiewicz  -Chmielowiec – Moś – Płonka – Nykiel – Napora – Włodarczyk – Testowany Zawodnik – Kamil Lewandowski

W drugiej weszli: Zawodnik Testowany – Przybylski – Jaworski – Dominik Lewandowski – Krzyśków – Witek- Zawada

Kontuzjowani: Nahrebecki, Paszkowski, Begar, Szota