PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Przegrywamy z Rekordem

Nie było niespodzianki w zaległym spotkaniu z Rekordem Bielsko-Biała. Przegrywamy z wyżej notowanym rywalem 0:3. W 28 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Po podaniu z lewej strony w polu karnym znalazł się Kasprzyk i uderzył z pierwszej piłki w prawy róg.

Po zmianie stron w 52 minucie gospodarze podwyższyli. Po dograniu w pole karne z lewej strony Nocoń był w polu karnym i mocno uderzył prawą nogą pod poprzeczkę.

W 67 minucie Rekord miał rzut rożny z lewej strony. Po dograniu akcję zamykał Kareta, który celnie uderzył głową.

Rekord Bielsko-Biała – MKS Kluczbork 3:0 (1:0)

Bramki: Kasprzyk 28, Nocoń 52, Kareta 67

MKS: Grzesiak, Paradowski (Chmielowiec 67), Błaszkiewicz, Krzyśków (Staszkiewicz 86), Mucha, Gajda, Nykiel (Nemtinow 55), Jóźwicki, Moś (Lewandowski 55), Przybylski (Begar 86), Zieliński