Radosław Krzyśków o spotkaniu

No to środkowi obrońcy Adrian Błaszkiewicz i Radosław Krzyśków w dwóch ostatnich swoich meczach mają po bramce ⚽????????????

– Nas przede wszystkim rozliczają z tego co się dzieje z tyłu – mówi obrońca MKS Kluczbork, Radosław Krzyśków. Mnie najbardziej cieszy, że było na zero z tyłu. Myślę że bramka zdobyta w 38 minucie na 1:0 nam bardzo pomogła, bo do tej minuty spotkanie było bardzo wyrównane. My byliśmy bardziej zdeterminowani i ta bramka, jak i kolejna pokazała, ze jesteśmy teraz w dobrej formie, i staramy się łapać po 3 punkty mecz za meczem.

– Już po meczu z Gwarkiem Tarnowskie Góry cały czas myślałem o następnym spotkaniu, że musimy wyjść tak samo nastawieni, pełna determinacja, że musimy dużo biegać, że nasze zaangażowanie musi być na jak największym poziomie to będziemy w stanie zdobywać bramki i punkty – dodaje.