Zapowiedź spotkania Stal Brzeg – MKS Kluczbork

Już w sobotę o godzinie 15:00 zabrzmi pierwszy gwizdek sędziego w kolejnym spotkaniu ligowym naszego zespołu. Tym razem czeka nas derbowy pojedynek ze Stalą Brzeg.

Nasi rywale w dotychczasowych spotkaniach zdołali zgromadzić 21 punktów, o dwa więcej niż zawodnicy MKS Kluczbork. Stal podobnie jak MKS Kluczbork walczy w tym roku o pozostanie w III lidze. Zapowiada się bardzo zacięty pojedynek, do tego jedynych dwóch zespołów z województwa opolskiego.

Obie drużyny spotkały się ze sobą już w tym sezonie w Kluczborku. Nie wspominamy tego pojedynku zbyt dobrze, bowiem po słabym występie komplet punktów trafił na konto Stali, która trzykrotnie zdołała umieścić piłkę w naszej bramce.

Historia ostatnich bezpośrednich pojedynków jest dość wyrównana. Po trzy wygrane mają na koncie MKS Kluczbork i Stal Brzeg. Jeden mecz nie został rozstrzygnięty.

W poprzednim sezonie w Brzegu lepsi okazali się Biało-niebiescy, którzy po trafieniach w pierwszej połowie Nataniela Szoty i Bartosza Włodarczyka wygrali ostatecznie to spotkanie 2:1.

Jak będzie tym razem ? Spotkanie już w sobotę o godzinie 15:00 na stadionie Stali Brzeg.

⏰ sobota godzina 15:00
Stal Brzeg – MKS Kluczbork