Marcel Jaszczyk przenosi się do Głogowa

Marcel Jaszczyk przenosi się do Głogowa.

Pomocnik dostanie tam szansę gry w drugiej drużynie pierwszoligowca. Jak mówi sam zainteresowany jego celem jest przebicie się do pierwszej drużyny. Tak więc życzymy tego sympatycznemu zawodnikowi, niech spełnia swoje marzenia. My trzymamy za niego kciuki!

Marcel Jaszczyk przyszedł do MKS-u dokładnie rok temu w przerwie zimowej. Na wiosnę poprzedniego sezonu zagrał ponad 370 minut, raz wpisał się na listę strzelców. W tym sezonie rozegrał w barwach naszego klubu ponad 750 minut. Strzelił również jedną bramkę. W tym roku przed zawodnikiem nowe wyzwanie sportowe i egzamin maturalny.

– Chciałbym podziękować za to, że mogłem grać na poziomie trzecioligowym. Dzięki grze w MKS Kluczbork zdobyłem doświadczenie i rozwinąłem się na tyle żeby móc powalczyć o wyższe cele. Dziękuję, że mogłem być częścią tej drużyny. Była to niezapomniana przygoda. Dziękuję za zaufanie, pozdrawiam wszystkich trenerów, kolegów z drużyny zarząd i wszystkich kibiców – mówi Marcel Jaszczyk

My również dziękujemy za grę w naszym zespole i powodzenia ! ????⚽