Dawid Witek: Cieszę się, że mogłem pomóc drużynie

Bramkarz MKS Kluczbork, Dawid Witek po meczu z LKS Goczałkowice Zdrój.

– Z uwagi na to jakim zespołem jest LKS Goczałkowice, jak grają i które miejsce zajmują w tabeli myślę, że jest to zadowalający nas wynik. Aczkolwiek mieliśmy też swoje sytuacje, które mogliśmy zakończyć bramką. Także lekki niedosyt pozostaje, ale punkt trzeba szanować.

W końcówce Dawid Witek, mimo że nie miał za wiele pracy, szczególnie w pierwszej połowie do końca był czujny i zachował czyste konto w tym meczu. Ma już ich w tym sezonie w lidze cztery.

– Takie są moje zadania, zrobiłem co do mnie należy. Dobrze, że wyczekałem w tych sytuacjach do końca, nie poszedłem nigdzie w ciemno. Cieszę się, że mogłem pomóc drużynie. Mieliśmy swoje sytuacje w pierwszej połowie, rywale też je mieli i tak jak mówię remis trzeba szanować.