MŁODZIEŻ

Akademia MKS-u sprawdzi młodych piłkarzy

Akademia MKS-u Kluczbork zaprasza wszystkich chętnych w wieku od 12 do 18 lat, na bezpłatne testy motoryczne. Każdy zainteresowany będzie przebadany z wykorzystaniem najnowszej technologii na świecie stosowanej do pomiaru mocy kończyn dolnych.

Mowa o teście Smart Jump oraz do pomiaru szybkości teście Smart Speed. Na tym sprzęcie testowany był sam Cristiano Ronaldo, a szczegóły obejrzeć można tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=4achmhzLNoY (więcej od minuty 4:25).

Testy odbędą się 31 października, o godzinie 10.00, w Kampusie Stobrawa na boisku “PZU” ze sztuczną trawą. W razie opadów deszczu testy odbędą się w hali. Uwaga! Do testów należy mięć ze sobą odpowiednie obuwie sportowe.

Zapisy: trener koordynator MKS-u Kluczbork, Piotr Grzyb, zgłoszenia do dnia 28.10.2020, do godz.20:00!, pod adresem poczty elektronicznej: koordynator@mkskluczbork.pl, tel. 721487207 

Zapraszamy!