MŁODZIEŻ

Bezpłatne treningi w Akademii Piłkarskiej MKS Funball Kluczbork

Akademia Piłkarska Funball w ramach projektu „Klub 2020” Ministerstwa Sportu i Turystyki organizuje bezpłatne treningi piłkarskie dla wszystkich chętnych dziewczyn i chłopców w wieku 6 – 12 lat. Zajęcia sportowe z zakresu piłki nożnej pt. „Szkolenia Funball 2020” odbywać się będą 3 razy w tygodniu w dwóch grupach wiekowych 6 – 9 lat i 10 – 12 lat na obiektach: Szkół Podstawowych w Kluczborku: nr 2, nr 5 oraz OSiR Kluczbork.

Treningi rozpoczną się od 28 września 2020 r.

Celem prowadzenia treningów jest wszechstronne szkolenie ruchu, zabawy, ćwiczenia i gry w piłkę nożną.

Ponadto uczestnicy projektu wezmą udział w profesjonalnych testach motorycznych na profesjonalnym sprzęcie, których wyniki zostaną wprowadzone do Narodowej Bazy Talentów. Będziemy wskazywać w jaki sposób można poprawić poszczególne zdolności motoryczne jak: szybkość, zwrotność, jak i również umiejętności piłkarskie: jak kontrola i czucie piłki.

Zapisy będą trwały w nieprzekraczalnym terminie do dnia 25 września 2020 r. pod numerem telefonu: 602 115 650. Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń!

W zajęciach mogą uczestniczyć wszystkie zdrowe i chętne dzieci w wieku 6 – 12 lat niezależnie od przynależności klubowej. Na pierwszy trening każdy uczestnik winien mieć podpisaną i wypełnioną zgodą uczestnictwa w zajęciach przez rodzica/opiekuna.

Treningi rozpoczną się od 28 września 2020 r. – o szczegółach planu – poinformujemy zapisane dzieci przed pierwszym treningiem.

Jeśli chcesz świetnie się bawić, rozwijać piłkarsko i motorycznie – takie BEZPŁATNE treningi są właśnie dla Ciebie!

Więcej szczegółów pod nr telefonu: 602 115 650.

Projekt Klub 2020 dofinansowany jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.