MŁODZIEŻ

Drużyny młodzieżowe poznały swoje terminarze

Rozgrywki drużyn młodzieżowych na Opolszczyźnie rozpoczną się w drugim tygodniu sierpnia. Jako pierwsi na placu gry zameldują się juniorzy starsi, którzy na inaugurację (sobota, 15 sierpnia) Opolskiej Ligi Juniorów, pojadą do Nysy na starcie z Polonią. Zaplecze naszego trzecioligowca, które w nowym sezonie w roli pierwszego trenera poprowadzi Tomasz Chatkiewicz, w Kluczborku zagra tydzień później (sobota, 22 sierpnia), a rywalem naszej ekipy będzie Polonia Głubczyce.

Także od spotkania wyjazdowego swoje boje w Opolskiej Lidze Juniorów Młodszych rozpoczną ich młodsi koledzy. Podopiecznych Gracjana Gacmagi na powitanie czeka starcie z OKS-em Olesno (niedziela, 16 sierpnia). Przy Sportowej 7 nasza ekipa zagra pierwszy raz już trzy dni później (środa, 19 sierpnia) z Hattrickiem Głuchołazy.

Zespół trampkarzy trenował będzie w sezonie 2020/2021 Mariusz Strzelak, z kolei za poczynania młodzików odpowiedzialny będzie Kamil Kamiennik. Oto harmonogram gier naszych drużyn młodzieżowych, które ustali patronujący organizacyjnie rozgrywkom Opolski Związek Piłki Nożnej:

Juniorzy starsi: http://pilkaopolska.pl/pliki/api/terminarz37523.pdf

Juniorzy młodsi: http://pilkaopolska.pl/pliki/api/terminarz37524.pdf

Trampkarze: http://pilkaopolska.pl/pliki/api/terminarz37548.pdf

Młodziki (OLM): http://pilkaopolska.pl/pliki/api/terminarz37549.pdf