WOKÓŁ KLUBU

Sparing z Ruchem Chorzów na żywo w internecie

To będzie mocna przygrywka przed nadchodzącym sezonem. Już w najbliższą środę, dokładnie miesiąc przed starciem obu drużyn w 3 lidze, podejmiemy w meczu kontrolnym Ruch Chorzów. Spotkanie odbędzie się na płycie głównej Stadionu Miejskiego o godzinie 18.00, a bezpośrednią transmisję ze sparingu na swojej internetowej stronie przeprowadzi stacja Śląskie TV. Za przekaz w systemie pay-per-vier zapłacić trzeba będzie 12 zł.

To bardzo dobra wiadomość dla kibiców gości oraz wszystkich poddających się dobrodziejstwom letniej kanikuły. Kolejne dobre info jest takie, że gotowa jest nowa umowa o współpracy ze Śląskie TV, która zakłada rejestrację wszystkich meczów o punkty, które odbędą się w Kluczborku w nadchodzącym sezonie. Zakłada ona także meczowe skróty oraz przekazy na żywo. Przypomnijmy, że Telewizja od dwóch lat jest oficjalnym patronem medialnym MKS-u Kluczbork.