MŁODZIEŻ PRZYPIĘTY

Juniorzy starsi już tylko o “pietruszkę”

Ostatni w tym roku, wyjazdowy mecz juniorów starszych, który rozegrany zostanie 9 listopada z Piastem Strzelce Opolskie, będzie miał już charakter wyłącznie statystyczny. Wszystkie rozstrzygnięcia w Opolskiej Lidze Juniorów już bowiem zapadły i podopieczni Michała Honca jesienną rundę “eliminacyjną” zakończą na trzecim miejscu.

Biało-niebieskim nie udało się powtórzyć wyniku sprzed roku, kiedy piłkarską wiosnę spędzili poza granicami województwa opolskiego. Awans do Centralnej Ligi Juniorów wywalczyła Odra Opole, z kolei drużyna Pomologii Prószków zagra w lidze makroregionalnej. Zespół ze stolicy województwa swój awans przypieczętował właśnie w Kluczborku, serwując naszej ekipie deja-vu z pierwszego spotkania w Centrum Sportu, zwyciężając po raz drugi 5:0.

– Walczyliśmy do końca, jednak wynik dwumeczu z zespołem Odry pokazał, ile jeszcze ciężkiej pracy jest przed nami. Odra była poza naszym zasięgiem, natomiast cała reszta była do ogrania, co zresztą pokazuje tabela i nasze wyniki. Wypada mi tylko pogratulować Odrze i Pomologii awansów i trzymamy za nich kciuki, aby godnie reprezentowały nasze województwo w dalszych rozgrywkach – sumuje trener Michał Honc.

Tabela

Wyniki