WOKÓŁ KLUBU

24 lutego MKS Cup 2019

MKS Kluczbork będzie organizatorem turnieju MKS Cup 2019, który przeznaczony jest dla zawodników z roczników 2003 i 2004. Impreza odbędzie się 24 lutego, o godzinie 9.00 (odprawa o godz. 8.30), w Hali Widowiskowo-Sportowej OSiR w Kluczborku, przy ul. Mickiewicza 10, a udział w niej wezmą: dwie drużyny OKS-u Olesno, LZS Rudniki, MKS Wołczyn, LZS Chocianowice, Hetman Byczyna oraz dwie ekipy MKS-u Kluczbork.

Zespoły biorące udział w turnieju będą liczyć maksymalnie 10 zawodników, plus opiekun. Drużyny wystąpią w składach 6-osobowych (5+ bramkarz) i rozegrają mecze systemem ,,każdy z każdym”. Spotkania turniejowe trwać będą 12 minut bez zmian stron, obowiązują “zmiany hokejowe”.

Wszystkie spotkania turniejowe poprowadzą arbitrzy Kolegium Sędziów Opolskiego Związku Piłki Nożnej. Przypominamy, że każda drużyna ubezpiecza się we własnym zakresie. Impreza jest bezkosztowa, dlatego organizator nie ubezpiecza uczestników turnieju. Opiekunowie drużyn winni posiadać zaświadczenia, że zawodnicy grający w turnieju są zdrowi i brak jest przeciwwskazań do ich udziału w meczach piłki nożnej.

Zapraszamy!