Bez kategorii

Wejściówki VIP dla każdego kibica!

Od pierwszego meczu w Kluczborku ze Zniczem Pruszków, nabywać można karnety oraz bilety VIP. W ich posiadanie wejść może każdy kibic MKS-u.

Pierwszy rodzaj wejściówki obejmuje 9 domowych meczów naszej drużyny, czyli wszystkie te, które biało-niebiescy rozegrają na Stadionie Miejskim do końca bieżącego roku. Karnet VIP kosztuje 450 złotych i zapewnia najlepsze z możliwych warunki oglądania spotkań, oczywiście w sektorze przeznaczonym dla VIP-ów oraz oferuje przed i pomeczowy katering ("słynna wiata").  

Takie same przywileje klub oferuje posiadaczom biletów VIP. Cenę jednorazowej karty ze specjalnymi przywilejami ustalono na 70 złotych. Oba rodzaje wejściówek dostępne są wyłącznie w sekretariacie klubu, w godzinach jego pracy (pon.-pt.10.00-15.00). 

Uwaga! Ilość miejsc VIP jest ograniczona. Przy zakupie obowiązuje zasada pierwszeństwa wyboru. Serdecznie zachęcamy do zakupu, bezpośredniego wsparcia w klubu w tej właśnie formie oraz zapewnienia sobie optymalnego komfortu uczestnictwa w meczach na naszym stadionie!