Bez kategorii

Sekretariat klubu informuje

Informujemy, że są jeszcze bilety na mecz MKS Kluczbork – Chrobry Głogów. Kasy Stadionu Miejskiego otwarte zostaną dziś (22 lipca) o godzinie 15.00, czyli na dwie godziny przed planowanym rozpoczęciem pucharowych zawodów.

Przypominamy, że spotkanie nie jest organizowane w ramach imprezy masowej i na nasz obiekt wejść będzie mogło maksymalnie 990 osób.

Sekretariat klubu prosi także o odbiór zarezerwowanych wcześniej karnetów, nie później niż do dnia 31 lipca. Po tym terminie wszelkie rezerwacje zostaną usunięte! Dalsza ich sprzedaż odbywać się będzie na zasadzie pierwszeństwa.

Wykupione już karnety na rundę jesienną 2017 w dniu dzisiejszym nie obowiązują!

Ceny biletów na mecze pucharowe i mistrzowskie MKS-u Kluczbork w sezonie 2017/2018 znajdują się w zakładce Bilety.