Bez kategorii

Trzy noce w pałacu. MKS rozpoczął zgrupowanie

Od 17 do 20 lipca biało-niebiescy podlegać będą skoszarowaniu. Nasi chłopcy trzy najbliższe noce spędzą w Pałacu w Bogdańczowicach, jednak trenować będą na własnych obiektach, w Kluczborku.

– W ciągu czterech dni obędziemy siedem jednostek treningowych. Pracować będziemy głownie nad motoryką i taktyką. W piątek zejdziemy już tych obciążeń, aby zachować świeżość na mecz pucharowy z Chrobrym Głogów. Nasze krótkie zgrupowanie będzie także okazją do integracji drużyny. 3/4 kadry to nowi chłopcy i chcę, żeby wszyscy lepiej się poznali – planuje trener Andrzej Konwiński.

W zaordynowanym na 10.30, pierwszym w nowym tygodniu treningu, nie brał udziału Adam Orłowicz. Nasz obrońca udał się na Śląsk, gdzie pod okiem specjalistów przejdzie badania kolana, po doznanej kontuzji w sobotnim meczu z Gryfem Słupsk. Uraz tej samej części ciała spotkał na jednym z treningów Michała Kojdera. Tu jednak większych obaw nie ma. "Kojdi" dostał kilka dni na odpoczynek i regenerację, jednak zostanie w domu.  

W obozie treningowo-szkoleniowym udział weźmie 20 zawodników:

Bramkarze: Konrad Grycan, Grzegorz Kleemann, Kacper Majchrowski.

Obrońcy: Paweł Gierak, Wojciech Kochański, Donatas Nakrosius, Kamil Nitkiewicz, Eryk Rakowski.

Rozgrywający: Paweł Baraniak, Krzysztof Bodziony, Sebastian Deja, Dmytro Fedota, Michał Glanowski, Paweł Kubiak, Marcin Niemczyk, Kamil Nykiel, Jakub Skoczylas, Łukasz Zieliński.

Napastnicy: Miłosz Reisch, Dawid Wolny.

fot. (http://mkskluczbork.pl)

Bramkarze: Grzegorz Kleemann, Kacper Majchrowski Obrońcy: Paweł Gierak, Wojciech Kochański, Donatas Nakrosius, Kamil Nitkiewicz, Adam Orłowicz Rozgrywający: Paweł Baraniak, Sebastian Deja, Michał Glanowski, Paweł Kubiak, Marcin Niemczyk, Kamil Nykiel, Jakub Skoczylas, Łukasz Zieliński. Napastnicy: Miłosz Reisch, Dawid Wolny. (http://mkskluczbork.pl)