Kolejni zawodnicy w MKS Kluczbork

MKS Kluczbork podpisał kolejne kontrakty. Z klubem związało się siedmiu nowych graczy:

Patryk Moś (na zdjęciu powyżej)

Zawodnik może grać na pozycji skrzydłowego lub jako napastnik (młodzieżowiec). Piłkarz to gracz Marcinków Kępno szkolony w Górniku Zabrze.

Patryk mieszka w tej samej miejscowości co doskonale Państwu znany, nasz były zawodnik, występujący obecnie w Wiśle Płock – Patryk Tuszyński. Liczymy że Patryk dorówna Patrykowi ???? ????????

Powodzenia Patryk w Kluczborku !

Adam Huć (na zdjęciu powyżej)

To ofensywny środkowy pomocnik mogący także grać na „żądle”. Jest również młodzieżowcem.

Do naszego zespołu był już przymierzany w poprzednich oknach transferowych. Teraz na zasadzie transferu czasowego z opcją pierwokupu przychodzi do Kluczborka z OKS Olesno.

Powodzenia w naszych barwach panie Adamie ! ⚽????????

Jakub Misiak (na zdjęciu powyżej)

Misiak to skrzydłowy mogący także grać w środku pola. Zawodnik, podobnie jak Adam Huć ostatnio występował w IV ligowym OKS Olesno, ale jest zawodnikiem i mieszkańcem pobliskich Zdziechowic.

No to powodzenia panie Jakubie ! ????????

Mateusz Szalek (na zdjęciu powyżej)

Ten lewonożny obrońca, również młodzieżowiec, to piłkarz Hetmana Byczyna.
Przez najbliższe pół roku będzie reprezentował nasz Klub na zasadzie wypożyczenia.

Życzymy powodzenia Panie Mateuszu ! ????????????

Mateusz Skibiński (na zdjęciu powyżej)

To środkowy pomocnik, również młodzieżowiec z Rakowa Częstochowa.
Na zasadzie rocznego transferu będzie mamy nadzieję cieszył swoją grą kluczborskich kibiców.

Powodzenia Panie Mateuszu w Kluczborku ! ????????⚽

Miłosz Staszkiewicz (na zdjęciu powyżej)

To boczny obrońca (także młodzieżowiec) został wypożyczony do naszego zespołu z Górnika Zabrze.

Powodzenia Panie Miłoszu ! ????⚽????

Jakub Szaniec (na zdjęciu powyżej)

Piłkarz to skrzydłowy lub napastnik. Pochodzi z WKS-u Wieluń, a ostatnio występował w Ostrovii Ostrów Wlkp.

Powodzenia Panie Jakubie w Kluczborku ! ????????????