- PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

IX Turniej Oldbojów im. Norberta Wolfa!

Turniej ku pamięci Norberta Wolfa wrócił po kilkuletniej przerwie. W IX edycji udział wzięło 5 zespołów: Metal Kluczbork, KKS Kluczbork, Warta Mstów, LZS Ligota Górna i Roluś Kluczbork!

Zgromadzone drużyny przywitał Prezes Zarządu MKS Kluczbork Pan Waldemar Sosin, a oficjalnego otwarcia dokonał Wiceburmistrz Gminy Kluczbork Pan Roman Kamiński.

Zawody toczyły się w przyjacielskiej atmosferze, chociaż na boiskach walki nie brakowało. Wielu zawodników pokazało, że po czterdziestce można być w doskonałej formie. Byliśmy świadkami pięknych podań, ładnych bramek i wielu niesamowitych parad bramkarskich. Po rozegranych spotkaniach wszyscy uczestnicy wraz z gośćmi, zostali uraczeni poczęstunkiem pod słynną “Wiatą”.

Wyniki spotkań METAL KLUCZBORK – LZS LIGOTA GÓRNA 5:0, KKS KLUCZBORK – WARTA MSTÓW 1:1, ROLUŚ KLUCZBORK – KKS KLUCZBORK 4:0, WARTA MSTÓW – METAL KLUCZBORK 0:2, LIGOTA GÓRNA – ROLUŚ KLUCZBORK 1:2, KKS KLUCZBORK – METAL KLUCZBORK 0:2, WARTA MSTÓW – LIGOTA GÓRNA 2:2, ROLUŚ KLUCZBORK – METAL KLUCZBORK 1:2, KKS KLUCZBORK – LIGOTA GÓRNA 2:2, WARTA MSTÓW – ROLUŚ KLUCZBORK 1:2

Klasyfikacja turnieju: 1. Metal Kluczbork, 2. Roluś Kluczbork, 3. LZS Ligota Górna, 4. Warta Mstów, 5. KKS Kluczbork.

Najlepszy bramkarz – Leszek Nowak

Najlepszy strzelec – Dawid Nowacki

Najlepszy zawodnik Daniel Szynklarz

Fair Play – Robert Zgid

Bramkarz KKS-u Kluczbork, Paweł Wyrębek, chociaż jego zespół zajął ostatnie miejsce, trafnie podsumował przesłanie tego turnieju “tu nie jest ważne miejsce, ale pamięć o Norbercie Wolfie i to, że możemy wspólnie się spotkać i powspominać dawne czasy”.

Po zakończonych rozgrywkach każda z drużyn otrzymała puchar, a najlepsze trzy zespoły medale. Pamiątki wręczali Panowie Roman Kamiński, Wojciech Smolnik, Waldemar Sosin i Mieczysław Ścieranka.

Zawody prowadzili sędziowie: Jan Pukało i Marcin Podmostka. Turniej wsparła Gmina Kluczbork, za co serdecznie dziękujemy.

Pięknie podsumował to wydarzenie Wojciech Smolnik mówiąc –  Norbert Wolf-mecenas sportu i dobry człowiek, jemu ten turniej się porostu należy. Też się z tym zgadzamy i zapraszamy już za rok na X edycję tego turnieju.