PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

W sobotę wyjazd do Bytomia

Już w sobotę podopieczni Tomasza Chatkiewicza zagrają jedenasty mecz w tym sezonie. Tym razem na wyjeździe zmierzymy się z Polonią Bytom. Początek spotkania o godzinie 14:00. Darmową relację z tej potyczki na swoim kanale YT przeprowadzą gospodarze zawodów.

Polonia Bytom zajmuje aktualnie czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem 19 punktów i traci aż dziewięć punktów do prowadzących w tabeli rezerw Rakowa Częstochowa. Ambicje Polonii po mocnych wzmocnieniach kadrowych i roszadach w sztabie szkoleniowym, które nastąpiły przed sezonem są jednak zdecydowanie wyższe. Dlatego zawodnicy prowadzeni przez Ryszarda Wieczorka po dwóch porażkach na początku sezonu w trzech pierwszych kolejkach zaczęli punktować potrójnie i piąć się w tabeli.

W między czasie przegrali ze wspomnianą drużyną Częstochowy 1:3, a w ostatniej kolejce zremisowali w swoim dalekim wyjeździe w Zielonej Górze 1:1. Ostatni mecz u siebie rozegrali dwa tygodnie temu wygrywając na boisku ze Stilonem Gorzów Wielkopolski 2:1, jednak mecz został ostatecznie zweryfikowany jako walkower dla Polonii, bowiem rywale przeprowadzili… za dużo zmian.

MKS Kluczbork z kolei w ostatnim swoim spotkaniu ligowym przegrał z Rekordem Bielsko-Biała 0:2. Nasi zawodnicy w dziesięciu dotychczasowych meczach zgromadzili 11 punktów, ale aż 10 na obcych boiskach.

W poprzednim sezonie w Bytomiu padł remis 1:1. Jak będzie tym razem ? Przekonamy się w sobotę przed godziną 16:00. Zawodnikom życzymy walki i sprawienia miłej niespodzianki. Powodzenia i do boju MKS. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 14:00. ⚽????

???? Transmisja: https://www.youtube.com/c/PBTV1920

sobota 8 października 14:00
Polonia Bytom – MKS Kluczbork