-

ŁKS Łódź, legenda i beniaminek w jednej pigułce

Runda jesienna na pewno da odpowiedź, na co będzie stać łodzian. Choć w klubie po cichu marzy się o pójściu drogą Odry Opole i wywalczeniu kolejnego awansu z rzędu, z całą pewnością nie będzie o to łatwo – czytamy na stronie łaczynaspilka.pl.

Internetowy serwis Polskiego Związku Piłki Nożnej prezentuje opracowanie, w którym wita ŁKS Łódź, drugoligowego debiutanta.

W drugiej serii gier II ligi ŁKS zmierzy się z innym ligowym beniaminkiem, Gwardią Koszalin. Spotkanie rozegrane zostanie 5 sierpnia o 17:00. Czy tym razem drużyna z Łodzi sięgnie po komplet punktów? – kończy prezentację autor PZPN.

Z kronikarskiego obowiązku odnotujmy, że nasz najbliższy rywal mecz ten wygrał 1:0 i po raz drugi z rzędu zagra na własnym obiekcie. Wygraną gospodarzy oglądało ponad 4,5 tys, widzów i podczas zawodów z MKS-em Kluczbork nie powinno ich być mniej.

Czytaj całość: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki2/ii-liga/witamy-w-ii-lidze-lks-lodz1.

fot. (https://www.laczynaspilka.pl)