Oficjalna strona klubu MKS Kluczbork
MKS Kluczbork - Herb
mks-fb-ikonamks-yt-ikonamks-ivoo-ikona
Województwo OpolskiePKP CargoGmina Kluczborktop-hydrokomPowiat Kluczborski
Nowo-Products Sp. z o.o. Fabryka Maszyn i Urządzeń FAMAK S.A. PPHU Flaxpol Sp. z o.o. Rewa Kluczbork Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kluczborku PHU Adam Gronek Meltech Gama
Centrum Kolisko Lechmot Valdex Dro-Deal Śląskie Przedsiębiorstwo Techniczno-Budowlane Sp. z o.o. HM Polska Assembly Shape Line Cementownia "Odra" S.A. Cuprod Sp. z o.o. Lesaffre Polska S.A. Bank Spółdzielczy w Wołczynie PKS Kluczbork Financing & Manufacturing & Know-How Sp. z o.o. Bank Spółdzielczy w Namysłowie Zakład Remontowo-Budowlany Jurkowski Vendico "FAMPRA" Sp. z o.o. Rialex Crane Systems Betonlit sp. z o.o. top-eko-region
bilet-pax-pl-baner-512x119
tydzien-z-nb3-3
Rozkład jazdy
Trampkarze 8. kolejka, 24. października, 15:00
Boisko KKS
MKS Kluczbork TR MKS Kluczbork - : - NKS Start Namysłów Start Namysłów
II liga, 14. kolejka, 25. października, 15:00
Stadion Miejski
MKS Kluczbork MKS Kluczbork - : - Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
Juniorzy młodsi, 11. kolejka, 26. października, 10:00
Boisko KKS
MKS Kluczbork JM MKS Kluczbork - : - UKS Hattrick Głuchołazy UKS Hattrick Głuchołazy
Juniorzy starsi, 12. kolejka, 26. października, 15:00
Arka Gdynia Arka Gdynia - : - MKS Kluczbork MKS Kluczbork JS
Młodzicy, 7. kolejka, 27. października, 15:00
OKS Olesno OKS Olesno - : - MKS I Kluczbork MKS I Kluczbork MŁ
Młodzicy, 7. kolejka, 27. października, 15:00
Boisko ze sztuczną nawierzchnią
MKS II Kluczbork MŁ MKS Kluczbork - : - LZS Grodziec LZS Grodziec

Piotr Giel: nigdy nie zapomnę atmosfery, jaka tu panowała

IMG 1078Zagłębie Sosnowiec to aktualny zespół najlepszego strzelca MKS-u Kluczbork w rundzie wiosennej minionego sezonu Piotra Giela. Zapewne wielu sympatyków Biało-Niebieskich chętnie zobaczyłoby skutecznego napastnika w zespole trenera Andrzeja Konwińskiego, ale być może w ogóle w sobotę 25 października nie pojawi się na murawie.

Dziękujemy i prosimy o więcej!

olivia melaSpołeczny Komitet „Pozwól Oliwce Godnie Żyć” w składzie Łukasz Ganowicz, Andrzej Konwiński i Wojciech Smolnik informuje, że podczas meczu pomiędzy MKS Kluczbork a Zniczem Pruszków w dniu 18 października 2014r. w wyniku przeprowadzonej zbiórki publicznej zebrana została kwota 1816,76 złotych oraz 2 euro.

Parking przy klasztorze Sercanów zamknięty w dniu meczu z Zagłębiem Sosnowiec

articon informacjeW dniu meczu z Zagłębiem Sosnowiec, tj. 25. października, parking przy klasztorze Sercanów będzie zamknięty.

Przedsprzedaż biletów na mecz MKSu z Zagłębiem Sosnowiec

articon informacjeW najbliższy czwartek i piątek w siedzibie Klubu w godzinach od 12:00 do 16:00 będzie można kupić w ramach przedsprzedaży bilety na sobotnie spotkanie 14. kolejki II ligi pomiędzy MKSem Kluczbork a Zagłębiem Sosnowiec. Zachęcamy do skorzystania z tej formy zakupu, aby w sobotę uniknąć kolejek pod stadionowymi kasami. Przypominamy o obowiązku posiadania przy sobie dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Pierwszy punkt w CLJ

articon juniorzy11 kolejek czekali na pierwszy punkt w Centralnej Lidze Juniorów zawodnicy trenera Ryszarda Okaja. Sztuka ta udała się Biało-Niebieskim w spotkaniu wyjazdowym z Olimpią Grudziądz 19 października.

Elektroniczna sprzedaż biletów na mecz z Zagłębiem Sosnowiec

articon biletyNa mecz 14. kolejki II ligi pomiędzy MKSem Kluczbork a Zagłębiem Sosnowiec, prowadzona będzie elektroniczna sprzedaż biletów, obługą sprzedaży biletów na to spotkanie zajmuje się nasz partner Bilet.Pax.Pl. Mecz ma charakter imprezy masowej.

Sklep: Tydzień z New Balance

tydzien-z-nb3-2

W tym tygodniu polecamy obuwie New Balance, które dzięki unikalnym technologiom oraz wysokiej jakości zyskuje coraz większe zaufanie. Idealne sprawdza się w uprawianiu każdej aktywności oraz zapewnia wysoki komfort codziennego użytkowania. Teraz w naszej ofercie dostępne nowe modele w atrakcyjnych cenach! Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, zapraszamy: http://ivoo.pl/mkskluczbork/buty/new-balance

Piękny gest - Zobacz galerię zdjęć z meczu ze Zniczem

P1670898Niespełna 1000 osób na Stadionie Miejskim wraz z gościem specjalnym Oliwią Mela i jej rodzicami oglądało mecz MKS-u Kluczbork ze Zniczem Pruszków. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1, ale zwycięzcami czuć mogą się wszyscy, którzy wrzucili wszelki grosz do puszki na rzecz rehabilitacji Oliwki. Specjalne podziękowania należą się z pewnością Łukaszowi Ganowiczowi, który był sprawcą akcji, ale też i niespodziewanego darczyńscy.

Konferencja prasowa po meczu ze Zniczem

P1680025MKS Kluczbork zremisował 1:1 ze Zniczem Pruszków po zaciętym meczu, w którym nikt nie kalkulował i grał do ostatniego gwizdka o pełną pulę, czyli 3 punkty do ligowej tabeli. Zapraszamy do wysłuchania wypowiedzi trenerów po tym spotkaniu.

MKS Kluczbork - Znicz Pruszków 1:1, remis po przeciętnej grze

articon ligaZnicz PruszkowSzkoda niewykorzystanej szansy na zwycięstwo w meczu ze Zniczem Pruszków, MKS prowadził po golu Michała Kojdera w 4. minucie spotkania i przez pierwsze pół godziny dyktował warunki gry. Niestety z biegiem meczu dyspozycja naszych zawodników nieco spadła, spowodowało to wyrównanie się gry i goście skrzętnie z tego skorzystali.

mks-opolskie-kwitnace-muzycznie-thumb
klub-stu-banner