Oficjalna strona klubu MKS Kluczbork
MKS Kluczbork - Herb
mks-fb-ikonamks-yt-ikonamks-ivoo-ikona
Województwo OpolskiePKP CargoGmina Kluczborktop-hydrokomPowiat Kluczborski
Nowo-Products Sp. z o.o. Fabryka Maszyn i Urządzeń FAMAK S.A. PPHU Flaxpol Sp. z o.o. Rewa Kluczbork Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kluczborku PHU Adam Gronek Meltech Gama
Centrum Kolisko Lechmot Valdex Dro-Deal Śląskie Przedsiębiorstwo Techniczno-Budowlane Sp. z o.o. HM Polska Assembly Shape Line Cementownia "Odra" S.A. Cuprod Sp. z o.o. Lesaffre Polska S.A. Bank Spółdzielczy w Wołczynie PKS Kluczbork Financing & Manufacturing & Know-How Sp. z o.o. Bank Spółdzielczy w Namysłowie Zakład Remontowo-Budowlany Jurkowski Vendico "FAMPRA" Sp. z o.o. Rialex Crane Systems Betonlit sp. z o.o. top-eko-region
bilet-pax-pl-baner-512x119
tydzien-z-nb3-3

Przyjdź w sobotę po nagrodę!

P1680888Już w sobotę 29 listopada ostatni mecz rundy jesiennej II ligi z udziałem MKS-u Kluczbork. W tym dniu o 13:00 zmierzymy się z Okocimskim KS Brzesko, spadkowiczem z I ligi. Poza piłkarskimi emocjami nabywcy biletów wezmą udział w losowaniu licznych nagród, w tym kurtek i polarów, a także zdjęcia z własnoręcznym autografem Roberta Lewandowskiego i Waldemara Soboty!

Outlet Świąteczny Masita w C.H. Real w Opolu

2014-11-26-masita-outlet-top

Przedsprzedaż biletów na mecz z Okocimskim Brzesko

articon aktualnosciW najbliższy piątek, tj. 28. listopada w godzinach 10:00-15:00 w siedzibie Klubu będzie można kupić bilety w ramach przedsprzedaży na sobotnie spotkanie MKSu z Okocimskim Brzesko, ważne aby mieś przy sobie również dowód potwierdzający tożsamość.

Bilety na na ostatni mecz tej jesieni można nabyć również za pośrednictwem internetu, a więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Łukasz Ganowicz: Widziałem jak „armie zaciężne” nie stawały na wysokości zadania

articon wywiadGeneralnie remis to dobry wynik, kolejny punkt do ligowego dorobku, ale już 5 remisów z rzędu to problem, bo punktów przybywa zbyt wolno. O przełamaniu serii remisów w Legionowie oraz recepcie na udaną wiosnę rozmawialiśmy z Tomaszem Swędrowskim i Łukaszem Ganowiczem.

Juniory Starsi znów zwycięzcy

P1680747Zima dla podopiecznych trenera Ryszarda Okaja mogłaby jeszcze nie nadchodzić i właściwie jeszcze nie nadejdzie choć przez tydzień. Za tydzień Juniorzy Starsi zagrają ostatnie spotkanie z Ruchem Chorzów.

Upragnione zwycięstwo na Legionovią kończy serię remisów

articon ligaLegionovia-legionovoPo 5 meczach zremisowanych z rzędu udało się dzisiaj pokonać Legionovię i to na jej terenie, MKS kontrolował przebieg gry przez niemal całe spotkanie, tracąc na chwilę kontrolę kiedy to gospodarze wykonywali rzut karny a także wyrównali stan meczu.

Skład MKSu w meczu z Legionovią

articon aktualnosciBez Mateusza Ariana wybiegli na boisko w Legionowie zawodnicy MKSu, jego miejsce w "żelaznej 11" zajął Jakub Grzegorzewski, poniżej przedstawiamy pełny skład MKSu na spotkanie z Legionovią.

Krystian Rudnicki - Adam Orłowicz, Łukasz Ganowicz, Paweł Gierak, Łukasz Uszalewski, Marcin Nowacki, Jakub Grzegorzewski, Rafał Niziołek, Tomasz Swędrowski, Łukasz Reinhard, Piotr Burski

Od 6. minuty MKS prowadził 1:0 z Legionovią po golu Tomasza Swędrowskiego. Gospodarze zmarnowali swoją szansę na wyrównaine meczu w 58. minucie niewykorzystując rzutu karnego. Dopieli swego dopiero w 75. minucie po szybkim kontrataku, akcję Legionovii poprzedził atak ...MKSu, a Jakub Grzegorzewski trafił w poprzeczkę. Od 77. minuty na prowadzeniu ponownie znalazł się zespół MKSu a gola po książkowej akcji Rafała Niziołka z Łukaszem Reinhardem golem zakończył ten drugi. Kropkę na "i" postawił w doliczonym czasie gry Michał Kojder zdobywając trzeciego gola dla MKSu.

Elektroniczna sprzedaż biletów na mecz z Okocimskim Brzesko

articon biletyJuż jutro o 11:00 MKS rozpoczyna walkę o kolejne ligowe punkty, tym razem w Legionowie z tamtejszą Legionovią, my natomiast jeszcze dzisiaj zapraszamy wszystkich do odwiedzin Stadionu Miejskiego w sobotę 29. listopada o godzinie 13:00, przeciwnikiem MKSu będzie zespół Okocimskiego Brzesko. Jak przed każdym domowym meczem MKS bilety na dane spotkanie można zakupić za pośrednictwem internetu na stronach naszego partnera firmy Bilet.Pax.Pl.

18. kolejka; Legionovia - MKS - wiosna jest nasza!

ZapowiedzLegionovia LegionovoJutrzejszym spotkaniem z Legionovią Legionowo formalnie rozpoczniemy rundę rewanżową, po jesieni MKS zajmuje 4. lokatę w tabeli, choć przez sporą część rundy przewodził stawce. Aktualna pozycja MKSu pozwoliłaby na koniec sezonu na udział w barażu o I ligę, ale zdajemy sobie doskonale sprawę iż nasz zespół stać na naprawdę dobre wyniki i gdyby udało się wygrać choćby 2 z ostatnich 5 zremisowanych meczów wciąż zasiadalibyśmy w fotelu lidera. Do końca rozgrywek mamy jeszcze jedną pełną rundę spotkań, wiele się w tym czasie z pewnością wydarzy.

Juniorzy zagrają z Gwardią

articon juniorzyJuniorzy Starsi MKS-u Kluczbork 22 listopada o godzinie 11:00 na własnym boisku zmierzą się w ramach rozgrywek CLJ z Bałtykiem Koszalin. Po ostatniej wygranej apetyt na kolejne punkty z pewnoscią rośnie.

mks-opolskie-kwitnace-muzycznie-thumb
klub-stu-banner