1. Swoją rundę oceniam na dobry z minusem. Na pewno cieszę się z tego, że udało się wystąpić w każdym meczu i że omijają mnie kontuzje. Do poprawy: liczba asyst i goli.
2. Mecz z Lechią Zielona Góra i to, jak dobrze się wtedy zaprezentowaliśmy, mimo wszystkich trudności.
3. Najlepszy kontakt mam z Bartkiem Chłodem, pewnie dlatego, że mieszkamy blisko siebie i razem dojeżdżamy na treningi.
4. Przesądny nie jestem, ale lubię się dodatkowo przygotować do meczu i mam pewien zestaw ćwiczeń, które zawsze wykonuję przed meczem.
5. Kuba Trojanowski lubi sobie pożartować i ma sporo śmiesznych opowieści
Największym profesorem Neison.
6. Nie ma nic trudnego w graniu w 3. lidze. Na pewno dużą satysfakcję daje to, jeśli wygrywamy mecz bez straty gola.
7. Musimy złapać serię zwycięstw, żeby złapać kontakt z czołówką. A mi i całej drużynie życzę przede wszystkim zdrowia. Wszystko inne zależy tylko od nas.


