- PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Ostatni mecz sezonu-start 15:00, w sobotę!

W sobotę rozegramy ostatnie spotkanie w tym sezonie, a naszym przeciwnikiem będzie zespół LKS Goczałkowice Zdrój!

Końcówka sezonu w naszym wykonaniu nie była imponująca, ale ostatnie ligowe spotkanie, do tego przed własną publicznością będziemy chcieli wygrać!

Bronimy też trzeciego miejsca, bo goni nas rozpędzony Górnik Polkowice, a z tym zespołem mamy gorszy bilans, bo oba spotkania przegraliśmy. Warto także optymistycznie zakończyć ten sezon i wygrać na własnym terenie. Przerwa w rozgrywkach będzie trwała niespełna dwa miesiące, a ten okres będzie pracowity dla naszego zarządu i sztabu aby skompletować dobry skład. Rozmowy już trwają, a my będziemy o nich Was informować na łamach naszych mediów!

Mecz w rundzie jesiennej w Goczałkowicach wygraliśmy 2:1, a towarzyszyły temu spotkaniu wielkie emocje. Nasz zespół na prowadzenie wyprowadził Maksymilian Nowak, potem gospodarze wyrównali, a decydujący cios zadaliśmy w 89 minucie, kiedy to rzut karny pewnie strzelił Patryk Wiszniowski.

Nie mamy nic przeciwko powtórce takiego scenariusza w sobotnim spotkaniu.

Mecz rozpocznie się o 15:00, w sobotę!