- PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Wracamy do ligowego grania-na początek derby województwa!

Jeszcze mamy przed oczami złote konfetti, lśniący puchar i radość, która towarzysz nam od środowego wieczora, ale czas zejść na ziemię i wrócić do ligowych zmagań! Naszym przeciwnikiem będzie drużyna LZS Starowice Dolne!

Nasz zespół wykonał kawał dobrej roboty w tegorocznej edycji pucharu, a teraz nadejdzie czas na to aby jeszcze powalczyć o jak najwyższe miejsce w lidze! Do końca sezonu jeszcze tylko 3 mecze, a najbliższy już w niedzielę o 17:00!

W meczu derbowym, przyjdzie nam stawać oko w oko ze zdegradowanym już zespołem ze Starowic. W rundzie jesiennej zremisowaliśmy na boisku w Starowicach 0:0 i teraz czas na rewanż. Tamten mecz był rozgrywany na ciężkim terenie, a samo spotkanie zostało uratowane trochę na siłę, bo rozgrywanie piłki utrudniała zalegającą na placu gry woda. Ambitnie grający rywal stawał dzielnie, a my nie potrafiliśmy zdobyć choćby jednej bramki. Tak stracone punkty jak w tym meczu zdecydowanie skomplikowały naszą sytuację w walce o nasz cel.

Goście nie mają już nic do stracenia i z pewnością będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony, tym bardziej, że to derby!

My jesteśmy przekonani, że nasz zespół również będzie chciał zagrać przede wszystkim skutecznie i zgarnąć 3 punkty!

Zapraszamy wszystkich kibiców na Stadion Miejski w Kluczborku, w niedzielę na 17:00!